Wdrożenia dla innowacyjnego przemysłu
Nowoczesne technologie!
Badania naukowe!
Łączymy wiedzę

Wizyta studyjna przemysłu ICT/Big data w Brukseli

W imieniu Regionalnego Biura Województwa Dolnośląskiego w Brukseli informujemy o planowanej w dniach 21-22 marca 2017 r. wizycie studyjnej przemysłu ICT/Big data do Brukseli.

 

Celem wydarzenia będzie przedstawienie firmom z sektora ICT/Big data możliwości związanych z programem ramowym ‘Horyzont 2020’, głównie pod kątem ubiegania się o granty, uczestniczenia w programach i inicjatywach, kształtowania tematów w Programach Pracy, i in. Organizatorzy planują również zorganizowanie spotkania mającego na celu sieciowanie podmiotów polskich oraz belgijskich (w ramach tzw. sesji brokerskiej), aby ułatwić tworzenie wspólnych konsorcjów i partnerstw projektowych, a następnie udział w przyszłych konkursach i naborach wniosków. Na spotkaniu będą obecni przedstawiciele Komisji Europejskiej, którzy udzielą informacji i praktycznych porad oraz przedstawiciele Parlamentu Europejskiego. W załączeniu przesyłam wstępny pogram wydarzenia oraz roboczą listę firm i instytucji badawczych, do których zostało skierowane zaproszenie do udziału.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, natomiast koszty przelotu i zakwaterowania w Brukseli uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Wszystkich zainteresowanych powyższym wydarzeniem zapraszamy do kontaktu z organizatorami: Agata Janaszczyk – agata.janaszczyk@msz.gov.pl lub Marta Krutel – marta.krutel@kpk.gov.pl z kopią do k.swietoslawska@lowersilesia.pl.

Poniżej dodatkowe informacje:
 /storage/file/Uczestnicy.xls
/storage/file/Study_visit_Big_Data_21-22_03_2017.doc

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
T. +32 2 740 27 26
M. +32 486 477 663
F. +32 2 740 27 20

k.swietoslawska@lowersilesia.pl
www.rbwd.dolnyslask.pl

, 2017-02-28