Wdrożenia dla innowacyjnego przemysłu
Nowoczesne technologie!
Badania naukowe!
Łączymy wiedzę

Gartner Symposium/ITXPO 2012 Orlando/Floryda

Szanowni Państwo,

Otrzymaliśmy informację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości o planowanej misji gospodarczej podczas Gartner Symposium/ITXPO 2012, która odbędzie się w dniach 21-25 października 2012 r. w Orlando.

Misja adresowana jest głównie do dostawców usług outsourcingowych. Udział w Sympozjum, które cieszy się olbrzymim prestiżem w branży IT, umożliwi polskim przedsiębiorcom zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą IT/ICT, a dzięki udziałowi w odbywających się równolegle targach ITxpo 2012 uczestnicy będą mieli okazję nawiązać bezpośrednie kontakty biznesowe z przedstawicielami amerykańskich koncernów.

Program Gartner Symposium obejmuje ok. 450 sesji, seminariów, warsztatów oraz przemówień i przewiduje zróżnicowany podział tematyczny. W 2011 r. w Gartner Symposium/ITxpo uczestniczyło 8 836 przedstawicieli biznesu z 4 443 firm.

Więcej informacji na temat Gartner Symposium/ITxpo znajdą Państwo na stronie:

http://www.gartner.com/technology/symposium/orlando/

Zainteresowanych udziałem w misji prosimy o wypełnienie formularza i przesłanie na adres agnieszka_promianowska@parp.gov.pl do 23 sierpnia 2012 r.

Uprzejmie informujemy, że przy zebraniu grupy co najmniej 4 firm z branży IT/ICT istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie części kosztów udziału w misji w ramach branżowego projektu promocyjnego Ministerstwa Gospodarki.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami nt. warunków przyznania dofinansowania.

Dodatkowe informacje znajdują sie na stronie Enterprise Europe Network.


Zachęcamy, pozdrawiamy!

Zespół Klastra

Monika Bobnis, 2012-08-08