Wdrożenia dla innowacyjnego przemysłu
Nowoczesne technologie!
Badania naukowe!
Łączymy wiedzę

Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich "Doltech" Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich "Doltech" Sp. z o.o.

MRC Doltech Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu istnieje na rynku od 1996 r. Zajmujemy się dostawą maszyn i urządzeń dla górnictwa skalnego i recyklingu materiałów budowlanych. Naszymi głównymi odbiorcami są kopalnie odkrywkowe, firmy recyklingowe i wyburzeniowe, firmy budownictwa drogowego i kubaturowego.

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie kompletacji maszyn roboczych ciężkich: kruszarek i przesiewaczy mobilnych oraz stacjonarnych, młotów hydraulicznych, przemiałowni dla przemysłu cementowego. Projektujemy i budujemy pełne linie technologiczne dla górnictwa odkrywkowego. Oferujemy również usługi kruszenia i przesiewania własnym sprzętem oraz gwarantujemy sprawny serwis posprzedażowy.

Stawiając na ciągły rozwój firmy i wzrost jej konkurencyjności na rynku, aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klientów, sami produkujemy niektóre typy maszyn stacjonarnych. Naszym zamiarem jest opracowanie i wdrożenie do produkcji nowoczesnych systemów sterowań maszynami mobilnymi i stacjonarnymi, w tym wizualizacji i archiwizacji danych oraz systemów komunikacyjnych.

 

MRC Doltech Sp. z o. o.

ul.Buforowa 4D
52-131 Wrocław

tel.: +48 71 336 87 09
fax: +48 71 336 87 10

sekretariat@doltech.pl

www.doltech.pl
mailto:mrc@doltech.pl