Wdrożenia dla innowacyjnego przemysłu
Nowoczesne technologie!
Badania naukowe!
Łączymy wiedzę

Exaity Group Sp. z o.o.

Exaity Group Sp. z o.o.

Exaity istnieje na rynku od 2012 roku, a jej siedziba znajduje się we Wrocławiu. Jako firma z sektora technologii informatycznych, specjalizuje się w projektowaniu, implementowaniu i sprzedaży wysokiej klasy kompleksowych rozwiązań interaktywnych, sterowanych za pomocą ruchu, gestów lub dotyku. Zespół Exaity tworzy grupa specjalistów z bogatym doświadczeniem i ogromną wiedzą.

Misją Exaity jest dostarczanie nowoczesnych produktów i usług informatycznych, które w znaczący sposób przyczynią się do sukcesu naszych klientów i zwiększą ich rozpoznawalność, budując wizerunek firmy postępowej i otwartej na aktualne trendy. Exaity projektuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych oczekiwań i możliwości, stanowiące nowy, dynamiczny sposób komunikacji z odbiorcą. Dzięki efektownemu przyciąganiu uwagi przechodniów, znajdują zastosowanie w nowoczesnym marketingu i promocji, oryginalnie zachęcając potencjalnych klientów do zapoznania się prezentowanymi treściami, także poprzez grę i zabawę. Nasze rozwiązania doskonale sprawdzają się w galeriach handlowych, muzeach, kinach, a także na imprezach, targach, pokazach, ekspozycjach, konferencjach, czy też koncertach.


Nasze produkty

W ofercie Exaity znajdują się rozwiązania, reagujące na dotyk jak również ruchy i gesty użytkownika. Nasze priorytetowe produkty to:

  • Ściana interaktywna

  • Witryna interaktywna

  • Kiosk multimedialny

  • Podłoga interaktywna

Exaity to specjaliści w tworzeniu wysokiej klasy systemów interaktywnych, ale nie tylko. Kreują również modele 3D, realistyczne animacje, ciekawe efekty wizualne, aplikacje oparte na systemie rozszerzonej rzeczywistości oraz wirtualne spacery. Firma oferuje również system pomiaru oglądalności, badający zainteresowanie potencjalnych klientów.


Technologia

Tworzymy systemy w technologii bezdotykowej i dotykowej.

Technologia dotykowa umożliwia użytkownikowi sterowanie aplikacją poprzez dotyk palca lub rysika, a podnosząc jego zaangażowanie, w nowoczesny sposób pozwala zapoznać się z wyświetlanymi na ekranie informacjami. Rozwiązania bezdotykowe wykorzystują czujniki podczerwieni oraz technologię sterowania aplikacją za pomocą ruchu i gestów, bez konieczności używania kontrolera, precyzyjnie odwzorowują realizm oraz dynamikę zachowań użytkownika.


Nasze atuty

  • Bezpośredni kontakt z klientem podczas realizacji projektu

  • Doświadczenie i zaangażowanie zespołu

  • Stosowanie najnowszych technologii informatycznych

  • Realizowanie aplikacji dedykowanych, dostosowanych do klienta


Exaity Group Sp. z o.o.

ul. Racławicka 15/19
53-149 Wrocław

Telefon: +48 501 102 150

kontakt@exaity.pl