Wdrożenia dla innowacyjnego przemysłu
Nowoczesne technologie!
Badania naukowe!
Łączymy wiedzę

Jak przygotować się do transformacji cyfrowej? - szkolenie online, 8.12.2021

Zapraszamy na szkolenie on-line (Teams) dla firm z branży ICT (i nie tylko) z województw dolnośląskiego, opolskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego, poświęcone właściwemu przygotowaniu firmy do wdrożenia rozwiązań cyfrowych. Termin: 8 grudnia (środa) 2021 r. o godz. 10:00.

Uczestnicy szkolenia po jego ukończeniu będą:

  • wiedzieli czym jest transformacja cyfrowa i na czym polega ten proces;
  • znali nowe metody i rozwiązania dedykowane transformacji cyfrowej;
  • umieli wykorzystać przedstawione metody i rozwiązania w swojej firmie.

Wydarzenie poprowadzi p. Krystyna Flak, konsultantka ds. transferu technologii i specjalistka z zakresu cyfryzacji w ośrodku Enterprise Europe Network działającym przy RCIiTT ZUT w Szczecinie.

Dla kogo: właściciele lub pracownicy firm posiadających siedzibę lub oddział w  województwie dolnośląskim, zachodniopomorskim, wielkopolskim, lubuskim lub opolskim, które działają w jednej z następującej branż: Administracja i polityka, Biotechnologia Budownictwo i architektura, Chemia i tworzywa, Drewno i meble, Edukacja i szkolnictwo, Elektronika i automatyka, Elektryczna, Energetyka i gaz, Finanse, księgowość i ubezpieczenia, Gastronomia i hotelarstwo, Górnictwo, Handel hurtowy i detaliczny, ICT, Kultura i sztuka, Media i informacje, Medycyna i zdrowie, Morska / stoczniowa, Motoryzacja, Nanotechnologia, Nieruchomości, Ochrona mienia, Ochrona środowiska, Opakowania (w tym papierowe), Papier i wyroby papierowe (bez opakowań), Poligrafia i reklama, Prawo, Przemysł i produkcja – inne, Rybactwo i rybołówstwo, Spożywcza i rolnictwo, Stalowa i metalowa, Szkło i ceramika, Tekstylia, Transport i logistyka, Turystyka i sport, Tytoń - produkcja i sprzedaż, Uroda i relaks.

Więcej informacji, w tym rejestracja na wydarzenie najduje sie na stronie: http://innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/jak-przygotowac-sie-do-transformacji-cyfrowej

Dorota Taraszewska-Zalipska, 2021-12-01