Wdrożenia dla innowacyjnego przemysłu
Nowoczesne technologie!
Badania naukowe!
Łączymy wiedzę

Spotkania kooperacyjne dla branży ICT/IT-B2B Software Days

Tylko do jutra (5 maja) można zgłaszać firmę do udziału w wirtualnych spotkaniach kooperacyjnych dedykowanych branży ICT/IT - B2B SoftwareDays – the Future of Digital Business. Wydarzenie w formule on-line odbędzie się w dniach 10-12 maja 2021 r. i jest organizowane przez ośrodki sieci Enterprise Europe Network przy najważniejszych instytucjach wsparcia rozwoju biznesu, technologii i badań w Austrii.

Na czym będzie polegało wydarzenie?
Oprócz wideorozmów B2B pomiędzy przedsiębiorcami, podczas wydarzenia odbędą się:
• ciekawe i inspirujące prezentacje przedstawicieli Ericsson’a, Amazon’a, SAAB czy LinkedIn,
• warsztaty tematyczne: 5G, SI i etyka, wizualizacja danych, cyberbezpieczeństwo, patentowanie software’u, UX, export SaaS itp.
• sesje pitchingowe z 50 inwestorami międzynarodowymi
• możliwość poprowadzenia przez firmę/uczestnika tzw. Co-creation Lab, służącego rozwiązaniu jego problemu/wyzwania biznesowego, czy rozwinięciu nowego projektu.
 

Spotkania wirtualne będą okazją do nawiązania kontaktów i zapoczątkowania przyszłych kontraktów biznesowych, a także doskonałą okazją do promocji oferty firmy w wielu krajach świata poprzez partnerów sieci Enterprise Europe Network.

Organizator przewiduje zgłoszenie ok. 2000 firm. Już teraz zarejestrowało się ponad 1300 uczestników z 59 krajów.
Udział w imprezie jest bezpłatny.

REJESTRACJA:
Firmy mogą dokonać zgłoszenia na stronie wydarzenia do 5 maja 2021 i od razu przystąpić do wyboru partnerów do 20-minutowych wideorozmów w dniach 10-12 maja 2021r. Przy rejestracji należy wybrać Support Office: Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA (Lower Silesian Regional Development Agency) - Aleksandra Kucharska

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://2021.b2bsoftwaredays.com/

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o spotkaniach kooperacyjnych organizowanych przez sieć Enterprise Europe Network proszę kontakować się z p. Aleksandrą Kucharską, Konsultant ds. rynku wewnętrznego i internacjonalizacji w Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.; Tel. 74 64 80 423; Email: aleksandra.kucharska@darr.pl

Dorota Taraszewska-Zalipska, 2021-05-04