Wdrożenia dla innowacyjnego przemysłu
Nowoczesne technologie!
Badania naukowe!
Łączymy wiedzę

GetFlow - przyszłość należy do tych, którzy potrafią działać razem

Serdecznie zapraszam na spotkanie IATI Monday Business Meeting - online w dniu 19 kwietnia (poniedziałek) o godz. 12. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną możliwosci współpracy z partnerem konsorcjum IATI - firmą Future Processing. Tematem spotkania będzie przedstawienie marki getFlow by Future Processing. Porozmawiamy przede wszystkim o cyfrowej transformacji, ale też o sposobie firmy FP na rozwój biznesu w okresie pandemii. 

W szczególności zapraszam na to spotkanie przedstawicieli firm związanych z branżą wodno-kanalizacyjną oraz energetyczną, w tym same wodociągi i OSD. Mile widziani są:

  • dostawcy technologii dla rynku energii lub wodno-kanalizacyjnego (m.in. technologie chmurowe, w zakresie bezpieczeństwa IT, systemy GIS, SCADA, billingowe i inne)
  • dostawcy urządzeń IoT dla rynku energii lub wodno-kanalizacyjnego.

GetFlow działa w sektorze mediów publicznych od ponad 5 lat, dziś w partnerstwie m.in. z MPWiK S.A. we Wrocławiu, Złotym Runem, TAURONEM Dystrybucja S.A. oraz w partnerstwie technologicznym z Microsoft, czy Google Cloud. Spotkanie poprowadzi Marta Zwolińska-Budniok, Head of Communications getFlow.

Zainteresowanych proszę o kontakt: dorota.taraszewska-zalipska@pwr.edu.pl - prześlę link do spotkania.

 


Dorota Taraszewska-Zalipska, 2021-04-12