Wdrożenia dla innowacyjnego przemysłu
Nowoczesne technologie!
Badania naukowe!
Łączymy wiedzę

Made in Wrocław, on-line 20-22.10.2020

O innowacjach, wynalazkach, ciekawych pomysłach "Made in Wrocław" można będzie podyskutować w ramach kolejnej edycji Targów i Konferencji "Made in Wrocław" już od najbliższego wtorku, 20 października. Udzial w wydarzeniu jest bezpłatny, rejestracja poprzez formularz dostępny na stronie https://made-in-wroclaw.pl/konferencja oraz https://made-in-wroclaw.pl/targi .

W szczególności zapraszamy na wirtualne stoisko Politechniki Wrocławskiej. Podczas Dnia Targowego, w czwartek 22.10, będziemy dostępni na chacie. Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informację na temat współpracy uczelni z biznesem oraz na temat oferty wsparcia startupów przez PWr, realizacji bonów na innowacje czy wykorzystania laboratoriów Politechniki Wrocławskiej.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do spotkania liderów biznesu i startupów, zainspirowania się ich działalnością oraz porozmawiania o możliwościach współpracy, które oferują. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także naukowcy, a jednym z panelistów pierwszego dnia imprezy będzie prof. Marcin Drąg z Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej (Profesor jest zaangażowany w prowadzenie badań nad wirusem Sars-Cov-2) . Po każdym z meetupów odbędzie się networking online, w ramach którego będzie można porozmawiać z gośćmi i zadać im pytania pogłębiające konferencyjną dyskusję.
Jak podaje agenda, mimo ograniczeń, Organizatorzy przewidzieli wiele ciekawych spotkań i dyskusji. Będzie można zapoznać się z twórcami innowacyjnych rozwiązań made in Wrocław, a także wygrać ciekawe nagrody.
Spotkajmy się we Wrocławiu!

Dorota Taraszewska-Zalipska, 2020-10-16