Wdrożenia dla innowacyjnego przemysłu
Nowoczesne technologie!
Badania naukowe!
Łączymy wiedzę

Praktyki dla programistów z Włoch

Szanowni Państwo- Partnerzy Klastra ICT

Orrzymaliśmy informację z organizacji  Semper Avanti Association, która poszukuje firm/instytucji chętnych do przyjęcia stażystów z Włoch, celem odbycia praktyk w charakterze programisty.

Treść przekazanej wiadomości poniżej:

 "Dzień dobry,

Nazywam się Ewelina Stacherzak. Reprezentuję stowarzyszenie Semper Avanti, które w ramach swojej działalności wspiera wejście młodych ludzi na rynek pracy, między innymi organizując staże międzynarodowe dla uczniów z całej Europy.

Obecnie poszukujemy godnej zaufania instytucji, która byłaby chętna do podjęcia współpracy i goszczenia zagranicznych stażystów. Firma, w której odbywa się staż, nie ponosi żadnych jego kosztów. Wszystkie wydatki związane z pobytem uczestników w Polsce są finansowane przez program Erasmus+.

Nasza oferta skierowana jest do firm z terenu miasta Wrocławia i okolic.

Zadaniem instytucji, w której uczestnik programu odbywa staż, jest tylko zapewnienie miejsca pracy, w tym wyznaczenie zakresu zadań oraz przydzielenie opiekuna stażu.

Pod koniec maja rozpoczynamy realizację naszego kolejnego projektu.  Będziemy gościć w terminie 20.05-04.08.2018 stażystów z Włoch. Poszukujemy dla nich miejsca praktyk jako programiści. Oczywiście nie jest konieczne przyjęcie całej grupy." 

Jeśli byliby Państwo zainteresowani przyjęciem osób na staż prosimy o bezpośredni kontakt w Panią Eweliną Stacherzak z Semper Avanti Association:

Ewelina Stacherzak

Asystent Koordynatora Projektów VET

tel. +48 881 779 766

ewelina.stacherzak@semperavanti.org


Semper Avanti Association

pl. św. Macieja 5

50-244 Wrocław

NIP: 897-16-61-576

 

  

, 2018-04-24