Wdrożenia dla innowacyjnego przemysłu
Nowoczesne technologie!
Badania naukowe!
Łączymy wiedzę

Konferencja gospodarcza dla dolnośląskich i saksońskich klastrów oraz sieci IT

Serdecznie zapraszamy do udziału w "Konferencji gospodarczej dla dolnośląskich i saksońskich klastrów oraz sieci branży IT", która odbędzie się 28 maja br. we Wrocławiu w Biurze Łącznikowym Wolnego Państwa Saksonia we Wrocławiu (Rynek 7, Pasaż pod Błękitnym Słońcem).

Głównym celem konferencji jest wsparcie kooperacji i internacjonalizacji przedsiębiorstw branży IT, stworzenie korzystnych warunków do międzynarodowej współpracy gospodarczej dla przedsiębiorstw i sieci oraz wymiany doświadczeń w zakresie wykorzystywania modeli biznesowych. Program konferencji umożliwia m.in. prezentację klastrów oraz sieci branży IT oraz stwarza przestrzeń do nawiązania kontaktów gospodarczych.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli klastrów i sieci branży IT z Dolnego Śląska i Saksonii oraz firm z branży IT zainteresowanych nawiązaniem współpracy z saksońskimi przedsiębiorcami.

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji.

Udział w konferencji jest nieodpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoby zainteresowane proszę o potwierdzenie udziału w konferencji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres justyna.mlynarz@umwd.pl w terminie do 25 maja 2015 r.

Pozdrawiamy, Zespół Klastra ICT

Paula Sobok, 2015-05-05