Wdrożenia dla innowacyjnego przemysłu
Nowoczesne technologie!
Badania naukowe!
Łączymy wiedzę

SOLSOFT Sp. z o.o. Sp. k.

SOLSOFT Sp. z o.o. Sp. k.

O Firmie

Firma SolSoft działa na rynku polskim od 2007 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dedykowanego pod potrzeby klientów, konsultingu informatycznym oraz outsourcingu usług IT.

Tworzymy szeroko pojęte aplikacje internetowe w oparciu o językJava, wykorzystując w szczególności nowoczesne technologie webowe i serwerowe (t.j. Java Enterprise, Ajax, Struts 2, JSF, Spring/Spring MVC, GWT, Hibernate, Lucene, web services i wiele innych), pozwalające połączyć estetykę z funkcjonalością. Integrujemy również systemy informatyczne oraz rozbudowujemy istniejące już platformy o nowe funkcjonalności.

Nasze długoletnie doświadczenie w doradztwie, projektowaniu oraz implementacji systemów informatycznych, pozwala świadczyć naszym klientom profesjonalną pomoc w każdej fazie projektu. Zapewniamy nie tylko kompetentne wsparcie w obszarach IT, ale również pomagamy realizować cele biznesowe firm i instytucji, dając im do ręki narzędzia usprawniające pracę oraz przyczyniające się do wzrostu ich efektywności w postaci: rozwiązań B2B (usługi online), B2C (rozwiązania e-commerce), business intelligence, e-biznes (np. CRM), e-community, integracji aplikacji korporacyjnych (EAI) i innych.

Ponadto mając bogate doświadczenie w realizacji projektów unijnych oraz współpracując ze ścisłą czołówką firm doradztwa unijnego w Polsce świadczymy dla naszych klientów kompleksową obsługę prawną, ekonomiczno-finansową oraz projektowo-wykonawczą w zakresie funduszy unijnych dotyczących inwestycji w technologie informatyczne.

Zakres usług

Realizując wiele projektów dla naszych klientów zdobyliśmy bogate doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Nasza oferta obejmuje m.in.

 • Rozwiazania e-commerce: specjalistyczne, wysokowydajne sklepy internetowe, giełdy internetowe, systemy sprzedaży, płatności internetowe
 • Systemy intranetowe wspomagajace zarządzanie firmą
 • Systemy zarzadzania dokumentacją, przepływem informacji
 • Portale społecznościowe, komunikatory
 • Systemy zarządzania i dystrybucji danych
 • Specjalistyczne rozwiązania integrujace lub rozszerzajace funkcjonalności istniejacych systemów
 • Specjalistyczne rozwiązania dla firm (hotelarstwo, logistyka, handel, produkcja, usługi).
 • Platformy Business Intelligence
 • Systemy wspomagania decyzji
 • Rozwiązania e-learningowe
 • Rozwiązania specjalizowane i komponenty branżowe
 • Integrację aplikacji w architekturze SOA
 • Zarządzanie korporacyjnym portfelem usług (korporacyjna automatyzacja procesów oraz zarządzanie infrastrukturą IT)
 • Wysokowydajne systemy przetwarzania transakcyjnego

Nasi Klienci

Od momentu powstania firmy udało nam się z powodzeniem nawiązać stałą współpracę z wieloma dużymi i średnimi firmami nie tylko z Polski, ale również z Niemiec, Szwajcarii , Austrii oraz Wielkiej Brytanii. Do naszych klientów należą m.in.: Switch, Skidata, Cambridge Cell Networks, Grupa Orbis: Sofitel, Mercur i inni.

Współpraca

Przy realizacji usług współpracujemy z wieloma specjalistami zewnętrznymi. Naszymi partnerami są między innymi: Sun Microsystems, Switch, E-Cube, ProxiDoc, Iterate, Cambridge Cell Networks, TRIARTE, Modus oraz czołówka firm doradztwa unijnego w Polsce.

Prezentacja firmy

Dane kontaktowe:

SOLSOFT
Software Development

ul. Legnicka 55/4
54-203 Wrocław

tel. 71 789 55 90
fax 71 789 55 91

info@solsoft.pl
www.solsoft.pl