Wdrożenia dla innowacyjnego przemysłu
Nowoczesne technologie!
Badania naukowe!
Łączymy wiedzę

Tieto Poland Sp. z o.o

Tieto Poland Sp. z o.o

Tieto to międzynarodowa firma IT, która oferuje swoim klientom najwyższej, jakości usługi IT, doradcze oraz R&D w zakresie zaawansowanych systemów informatycznych. Należymy do światowych liderów branży nowoczesnych technologii, zatrudniamy ponad 18 000 specjalistów, a nasze oddziały można znaleźć w około 30 krajach świata, m.in. w Europie Północnej, Niemczech i Rosji. Wśród naszych klientów dominują przedstawiciele takich sektorów jak: telekomunikacja, media, bankowość, ubezpieczenia, energetyka, opieka zdrowotna, pomoc społeczna, sektor publiczny, produkcja przemysłowa, handel detaliczny, logistyka oraz motoryzacja.

Na polskim rynku Tieto obecne jest od 2006 roku. Od początku swojej działalności w Polsce nieustannie sie rozwijamy – budujemy i umacniamy swój zespół oraz poszerzamy grono klientów. Aktualnie w oddziałach Tieto Poland w Szczecinie i we Wrocławiu zatrudniamy ponad 1200 doświadczonych specjalistów z zakresu rozwoju oprogramowania. Obsługują oni największe i najbardziej znane na świecie przedsiębiorstwa z branż takich jak: telekomunikacyjna oraz motoryzacyjna. Nasze biuro handlowe znajduje się w Warszawie.

Zajmujemy coraz lepsze pozycje w rankingach firm IT. Od kilku lat Tieto Poland jest uznawane przez Computerworld Polska za jednego z trzech największych eksporterów usług IT w kraju. Za swój wkład w rozwój lokalnej gospodarki otrzymaliśmy trzykrotnie Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Szczecina. Tieto Poland posiada również Godło Inwestora w Kapitał Ludzki.

Więcej informacji na www.tieto.pl