Wdrożenia dla innowacyjnego przemysłu
Nowoczesne technologie!
Badania naukowe!
Łączymy wiedzę

IDENTT Sp. z o.o.

data przystąpienia do Klastra: 2005-07-20
Strona WWW: https://identt.pl

IDENTT Sp. z o.o.
ul Pomorska 31 - 37
50 - 216 Wrocław

 

Głównym przedmiotem działalności Firmy jest świadczenie usług informatycznych z zakresu cyberbezpieczeństwa, w tym projektowanie, implementacja oraz wdrażanie dedykowanych rozwiązań IT zwiększających bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni.

Firma IDENTT zajmuje się dostarczaniem usług oraz produktów pozwalających na weryfikację autentyczności, zapewnienie integralności oraz bezpieczeństwa informacji. Oferujemy m.in. rozwiązania, które pozwalają na weryfikowanie dokumentów tożsamości w sposób automatyczny. Sprawdzone mogą być m.in. poprawność i integralność danych na dokumencie, zgodność zdjęcia użytkownika z jego zdjęciem z dowodu, obecność dokumentu w bazach skradzionych i zgubionych dokumentów i inne. Ponadto zapewniamy możliwość zaprojektowania i implementacji systemów komputerowych ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień bezpieczeństwa jak również oferujemy usługi takie jak wykonywanie testów penetracyjnych, audytów bezpieczeństwa, szkolenia dotyczące bezpieczeństwa danych.

Firma prowadzi innowacyjne działania m. in. w obszarze analizy obrazu (głównie rozpoznawanie twarzy), badań nad biometrią oraz implementacją zaawansowanych metod kryptograficznych.

ODBIORCY: placówki bankowe, kantory, wypożyczalnie samochodów, firmy ubezpieczeniowe, firmy udzielające pożyczek finansowych, operatorzy telekomunikacyjni

Firma IDENTT zatrudnia wysoce wykwalifikowanych specjalistów, w tym m.in. projektantów i programistów posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia bezpiecznych i praktycznych rozwiązań IT.