Wdrożenia dla innowacyjnego przemysłu
Nowoczesne technologie!
Badania naukowe!
Łączymy wiedzę

GTB SYSTEMS Sp. z o.o.

GTB SYSTEMS Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości urządzeń elektronicznych oraz wytwarzaniu oprogramowania do systemów sterowania.

 

Tworzone produkty są innowacyjne i dopasowane do szczególnych wymagań klienta. Stosowane narzędzia i techniki projektowania są najwyższym poziomie. Zapewniamy szybki czas realizacji, racjonalne  koszty i wysoką jakość. Doświadczenie kadry zaowocowało przez lata wytworzeniem wielu innowacyjnych i niezawodnych urządzeń tj.: multisensory, konwertery, standardowe i bardziej zaawansowane kontrolery zawierające elektronikę analogową i/lub cyfrową, urządzenia OEM, rozmaite moduły, czujniki, przetworniki oraz firmware bazujący na autorskim RTOSie.

 

Drugą gałęzią działalności są systemy sterowania i zarządzania energią. W ostatnim czasie firma głównie skupiła się na rozwoju systemu inteligentnego sterowania oświetleniem LightASSIST, który znajdzie swoje zastosowanie w obiektach typu hale produkcyjne, rozmaite budynki użyteczności publicznej oraz oświetlenie uliczne nawet w największych aglomeracjach.

 

Strona: www.gtbsystems.com