Wdrożenia dla innowacyjnego przemysłu
Nowoczesne technologie!
Badania naukowe!
Łączymy wiedzę

NeuroSYS Sp. z o.o.

O nas

NeuroSYS Sp. z o.o. jest firmą, która dostarcza rozwiązania informatyczne, automatyzujące procesy biznesowe firm. Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania oraz aplikacji mobilnych, outsourcingu IT, tworzeniu rozwiązań opartych na chmurze obliczeniowej oraz konsultingu procesów informatycznych. Dodatkowo tworzymy własne produkty dedykowane branży poligraficznej i działom księgowości.

Na początku 2014 r. firma NeuroSYS przekształcił się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Czym się zajmujemy?

Skupiamy się na transformacji pojedynczych organizacji poprzez standaryzację oraz konsolidację funkcjonujących w firmie procesów informatycznych pomiędzy różnymi działami. Przedsiębiorstwa implementują nasze usługi w celu stworzenia jednego spójnego systemu procesów, zmniejszenia kosztów operacyjnych firmy oraz zwiększenia wydajności pracy.

Pomagamy organizacjom w stworzeniu strategii informatycznych, które będę w pełni odpowiadać ich indywidualnym potrzebom. Projektujemy oraz tworzymy systemy oraz infrastrukturę potrzebne do realizacji wdrożonej strategii, jak również implementujemy, zarządzamy oraz automatyzujemy infrastrukturę podczas całego jej cyklu życiowego. Nasze usługi dostarczają szeroki zestaw dodatkowej funkcjonalności, która jest łatwo konfigurowalna oraz może zostać poddana wydajnemu rozwinięciu.

Nasze usługi

Dedykowane rozwiązania IT

Przy tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych korzystamy z następujących technologii:

  • .Net Framework
  • WebServices
  • Azure Platform
  • Sharepoint
  • Ms Sql Server 2012
  • Oracle
  • MySql
  • Amazon S3
  • Ajax
  • JQuery

Aplikacje mobilne

Naszym klientom dostarczamy wyspecjalizowane, dedykowane rozwiązania mobilne. Aplikacje mobilne rozwijamy w oparciu o następujące platformy: iOS, Android, Windows Phone 8.

Outsourcing usług IT

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie outsourcingu IT i doskonale rozumiemy indywidualne cele biznesowe naszych klientów. Jednocześnie, pozostajemy wrażliwi na wątpliwości, które towarzyszą firmom, które korzystały wcześniej z usług outsourcingowych. Forma naszej współpracy jest w pełni uzależniona od indywidualnego zapotrzebowania Twojej firmy.

Cloud computing

Dokonujemy transformacji Twojej chmury tak, aby była bezpieczna i łatwa w korzystaniu. Nasza firma oferuje aplikacje działające w chmurze, tworzone w oparciu o platformę Azure ( dostarczaną przez firmę Microsoft) oraz Amazon Web Services.

Konsulting procesów informatycznych

Nasza firma, jako zespół pełnych pasji specjalistów pomoże osiągnąć najlepsze wyniki biznesowe Twojej organizacji. Przeanalizujemy z Tobą potrzeby Twojej firmy oraz znajdziemy dla nich najlepsze rozwiązania informatyczne. Dostarczymy Twojej firmie technologie usprawniające funkcjonowanie procesów biznesowych oraz zwiększające ich wydajność. Wyjaśnimy, w jaki sposób w efektywnie korzystać z nowych narzędzi IT w Twojej firmie.

Dla kogo pracujemy?

Nasze rozwiązania potwierdziły swoją skalowalność wśród przedsiębiorstw globalnych, o każdym rozmiarze i działających w różnorodnych branżach. Z powodzeniem nawiązaliśmy współpracę z firmami z Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Stanów Zjednoczonych czy Republiki Południowej Afryki.

 

Kontakt

NeuroSYS Sp. z o.o.

ul. Rydygiera 2a/27

50-249 Wrocław

www.neurosys.pl

 

Skontaktuj się z nami:

Tel.+48  71 780 50 86

info@neurosys.pl