Wdrożenia dla innowacyjnego przemysłu
Nowoczesne technologie!
Badania naukowe!
Łączymy wiedzę

HUMAN DIALOG S.A.

Human Dialog

Human Dialog S.A.

ul. Kazimierza Wielkiego 27

50-077 Wrocław

tel. +48 71 3417402

info@humandialog.com.pl

www.humandialog.com.pl

 

Jesteśmy polską, niezależną firmą branży IT, założoną w 1994 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu innowacyjnego oprogramowania collaborative project management. 

1. Jesteśmy ekspertami w tym, co robimy

Konstruowanie zaawansowanej inżynierii do usprawniania pracy zespołowej to nasza pasja i codzienność. Wiele czasu poświęcamy na analizę tego, jak ludzie pracują ze sobą i czego potrzebują, aby pracować efektywnie i z przyjemnością. Zanim dochodzimy do najlepszych rozwiązań, które proponujemy klientom, najpierw testujemy je na sobie.

Najważniejsza jednak jest informacja zwrotna od naszych klientów. Ich codzienne doświadczenia z używania naszych aplikacji przekładają się na naszą wiedzę.

Dzięki temu, wybierając nasze produkty wiesz, że zostały one dobrze przemyślane i zaprojektowane, i że działają ściśle ze swym przeznaczeniem.

2. Naszą przewagą jest technologia

Aplikacje do zarządzania pracą zespołową to w większości systemy wielkich korporacji. Napisane przez duże zespoły programistów, w jednej ze standardowych metodologii programowania, w której logika biznesowa musi być tworzona na złożonym poziomie technologicznym.

Nie jesteśmy wielką korporacją, jednak skutecznie konkurujemy z najlepszymi firmami. Zawdzięczamy to własnej innowacyjnej technologii, czyli maszynie wirtualnej HumanSTORE, która w ogromnym stopniu upraszcza i przyspiesza tworzenie aplikacji. Jądro tego systemu implementuje całość algorytmów, jakie są potrzebne do zarządzania obiektowym modelem danych i ich prezentacją. Dzięki temu tworzenie aplikacji ogranicza się do modelowania warstwy biznesowej i opisania logicznych zależności między obiektami w standardowych językach UML i OCL.

(W HumanSTORE powstały wszystkie nasze aplikacje).

Dlaczego technologia jest tak ważna?

Ponieważ umożliwia ona oddzielenie dwóch różnych aspektów tworzenia aplikacji: biznesowego i technicznego. Dzięki temu każdy z nich można rozwijać we własnym tempie i zakresie: logikę biznesową w odniesieniu do potrzeb biznesu, zaś technologię przy wykorzystaniu nowych osiągnięć, zgodnie z potrzebami rynku.

3. Mamy wielu zadowolonych klientów na całym świecie

Każdego dnia pomagamy firmom na całym świecie w planowaniu i zarządzaniu projektami, automatyzacji procesów decyzyjnych, obsłudze klientów czy wreszcie w zarządzaniu takimi przedsięwzięciami jak budowa mostów, autostrad czy gazociągów.